• 01.png
  • 02.png
  • 03.png
  • 04.png
  • 05.png

Partneři

 

 Rekreační zóna jezera Boden, která byla spolufinancována Evropským fondem pro regionální rozvoj z Regionálního operačního programu soudržnosti Severozápad, je stále lákadlem mnoha návštěvníků. Její využití je komplexní. Na téměř tříkilometrové osmičkové in-line dráze, kterou lze rozdělit na dva menší okruhy cca 1,4 km a 1,6 km si mohou zabruslit zdatnější i méně zdatní bruslaři. V letním období návštěvníci mohou využít koupání v jezeru Boden, kde kvalita vody v roce 2015 vyhovuje příslušné legislativě.

P1110213 P1110217 P1110234

Součástí rekreační zóny je veliké parkoviště, které poskytuje parkovací místa návštěvníkům nejen z Habartova a přilehlého okolí, ale i z mnohem vzdálenějších míst. Parkoviště jsou vyhrazena i pro osoby zdravotně a tělesně postižené.
Uvnitř areálu se nachází občerstvení, které je otevřené a nabízí běžný sortiment nápojů a pochutin pro občerstvení či osvěžení po nádherné projížďce na bruslích či při nádherném koupání v jezeře. Zároveň si můžete půjčit náčiní pro další sportovní vyžití, které areál poskytuje jako je stolní tenis, volejbal, nohejbal, kuželky apod.

My, jakožto partneři projektu „Habartov – Rekreační zóna jezera BODEN“, reg. č. CZ.1.09/4.1.00/36.00813 tuto možnost rádi využíváme jak individuálně, tak při společných akcích námi pořádaných.

Neváhejte a využijte tento místní areál rekreační zóny a sami se přesvědčte o jeho kvalitách.

Více informací můžete získat u realizátora projektu.


www.europa.eu
www.nuts2severozapad.cz

baner boden

Partneři:

 Sokolovsko Záchranný kruh   boden kvkrajziva kraj